Merhabalar ; Datalife Engine Ücretli Bir CMS Sistemdir. 3 Adet Lisans Türü bulunmaktadır. Ücreti karşığında Lisansınızı satın alabilirsiniz.


Satın Alma Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ.


DataLife Engine için size üç farklı lisans türü sunuyoruz:

  • Temel Lisans. Bu lisansın maliyeti: 59$ . Bu lisansı satın aldığınızda, açık kaynak kodlu bir komut dosyası alırsınız ve motorun yeni sürümlerine bir yıl içinde ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

  • Gelişmiş Lisans. Bu lisansın maliyeti: 79$ . Bu lisansı satın aldığınızda, Temel Lisans'ta yer alan her şeye ve ayrıca motor teknik destek hizmetine sahip olursunuz . Ayrıca, web sitesinin kullanıcı kısmından (web sitesi ziyaretçileri tarafından görülebilen) telif haklarını kaldırmanıza izin verilir.

  • Sınırsız Lisans. Bu lisansın maliyeti: 156$ . Bu lisansı satın aldığınızda, açık kaynak kodlu bir komut dosyası alırsınız ve motorun yeni sürümlerine sınırsız süre içinde ücretsiz olarak ve ayrıca motor teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz . Ayrıca, web sitesinin kullanıcı kısmından (web sitesi ziyaretçileri tarafından görülebilen) telif haklarını kaldırmanıza izin verilir.

Lisans süresi, Temel veya Gelişmiş Lisans satın alırsanız 1 yıldır ve Sınırsız Lisans satın alırsanız sınırsızdır; bu süre boyunca motorun tüm sonraki sürümlerini ve ist güncellemelerini alırsınız. Lisansın sona ermesinden sonra, uzatabilir veya şu anda en yeni olan motor sürümünü ömür boyu ücretsiz kullanabilirsiniz . Betiğin yeni sürümlerini almaya devam etmek için lisansı uzatmak istiyorsanız, lisans uzatma ücreti 39 ABD dolarıdır .

Komut dosyasının lisanslı sürümüne erişim, makbuz alındıktan sonra otomatik olarak verilecektir. Motorun maliyeti dolar olarak ifade edilir. Başka bir para birimini destekleyen ödeme sistemini seçerseniz, ödemeye de devam edebilirsiniz. Bu durumda, ödeme tutarı, seçilen ödeme ağ geçidi oranında otomatik olarak gerekli tutara dönüştürülür.

Motor için yeni bir lisans satın almak veya başka bir alan adı için ek lisans satın almak için "Komut Dosyası Satın Al"ı tıklayın. Mevcut bir lisansı uzatmak istiyorsanız, web sitesinde profilinizi ziyaret edin ve lisans anahtarınızın yanındaki bağlantıya tıklayın.
Bu İçerik 10-02-2022, 01:42 Tarihinde, Bilgi Dökümanları Kategorisinde, 152 Defa Görüntülenmiş ve
0 Kez Yorum Yapılmıştır.

AhmetZekiTasgar

Üzgünüm...

Bu Konuya Henüz Yorum Yapılmamıştır... Sen Yorum Atarak Destek Çıkabilirsin Bizlere...

Yeni Yorum Ekle


Malesef, Yorum Atmak İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.


Kayıtlı Kullanıcı

43

Toplam İçerik

80

Toplam Yorum

48

Son Kayıtlı Üye

LeopoldoGegSıkça Sorulan Sorular


Faq Image
1. Datalife Engine CMS Nedir ?

Datalife Engine kısa adıyla DLE Rusların Wordpress'i olarak adlandırılan, Ruslar tarafından neredeyse tüm site altyapılarında kullanılan Content Management System Denilen Bir İçerik Yönetim Sistemidir. Gelişmiş bir arayüze sahiptir ve oldukça hızlı ve kullanıcı dostudur. BURAYA TIKLAYARAK Detaylı Bir Şekilde Öğrenebilirsiniz.

2. Datalife Engine CMS Ücretli / Ücretsiz Midir ?

Datalife Engine CMS Yazılımı Ücretli Bir Yazılımdır. Ruslar Tarafından Yapılmıştır. BURAYA TIKLAYARAK Nasıl Satın Alabilirsiniz İnceleyebilirsiniz. Sitemizde Paylaşılan Sürümler w*rez Dosyalardır. Full Hallidir ve Kısıtlamaları Bulunmamaktadır.

3. Datalife Engine CMS Özellikleri Nelerdir ?

Merhaba ; Datalife Engine CMS Hakkında Detaylı Özelliklere ve Bilgilere BURAYA TIKLAYARAK Ulaşabilirsiniz.

4. Sitede Sizlere Nasıl Soru Sorabilirim ?

Merhaba ; Sitemize Aklınızda Kalan Soruları ve Yaşadığınız Sorunlara Ait Sorular Sorabiliriniz. BURAYA TIKLAYARAK Soru Sorabilirsiniz.

5. Datalife Engine CMS Nasıl Satın Alabilirim ?

Merhaba ; Sitemizde paylaşmış olduğumuz konuyu BURAYA TIKLAYARAK iceleyebilirsiniz.

6. Siteme Ücretli Tema Yaptırmak İstiyorum ?

Merhaba ; Datalife Türkiye ekibi olarak ücretli temalar yapmaktayız. BURAYA TIKLAYARAK satışta olan temalarımızı bulabilirsiniz. Özel Tema yaptırmak istiyorsanız +90 545 224 93 05 Whatsapp Numarasıyla Yazabilirsiniz.